החברה הכלכלית לפיתוח אור יהודה יצאה לדרך

החברה תשמש כגוף עסקי שנמצא בבעלות מלאה של העירייה במטרה לדאוג לרווחת תושבי העיר ולקדם וליזום פרויקטים עירוניים. ראש העיר, ליאת שוחט, שעומדת בראש הדירקטוריון: "יש לנו אתגרים רבים וזהו כלי משמעותי שיאפשר להוציא אותם אל הפועל"


החברה הכלכלית לפיתוח אור יהודה יצאה לדרך. בשבוע שעבר התקיימה ישיבת הדירקטוריון הראשונה של החברה שהוקמה במהלך החודשים האחרונים במטרה להוות גורם ביצועי של העירייה בפרויקטים הרבים שעומדים לפתחה. בראש הדירקטוריון עומדת ראש העיר, ליאת שוחט, כשיחד איתה משמשים שמונה דירקטורים: עופר בוזי, המשנה לראש העיר, חבר המועצה יחיאל מושייב, אלי אהרוני, מנכ"ל העירייה, רו"ח גיל גבריאל, גזבר העירייה, אדר' ליאת בן אבו, מהנדסת העיר, עו"ד רחלי קורן, עו"ד אורן ג'רבי ורו"ח מוטי בן אברהם.

החברה הכלכלית אור יהודה תפעל כגוף עסקי שנמצא בבעלות מלאה של העירייה ושמטרתו לדאוג לרווחת תושבי העיר. תפקידה של החברה הוא ליזום ולעודד יוזמות כלכליות בעיר ולבצע פרויקטים עירוניים, כאשר מקור ההכנסות של החברה בשלב הראשון הוא על ידי תקציב ייעודי מהעירייה, דמי ניהול של פרויקטים וקולות קוראים ממשלתיים וחוץ ממשלתיים.

ראש העיר, ליאת שוחט, ציינה בישיבה הראשונה של החברה: "אנו רואים חשיבות רבה בהקמת חברה כלכלית שתהווה זרוע משמעותית לפעילות העירייה. לאור האתגרים הרבים המונחים לפתחינו, שכוללים פיתוח כולל של העיר לעשרות השנים הבאות, אני רואה בחברה כלי משמעותי שיאפשר להוציא את הפרויקטים הרבים לפועל. אני רוצה לברך את הדירקטורים שנבחרו למשימה החשובה".

 

צילום: דוברות עיריית אור יהודה

 

לפרטים נוספים:

אורן קורנפלד, דובר עיריית אור יהודה

050-9950911

oren@or-ye.org.il